Taneční výuka

Tanec má mnoho podob. Může být uměním, kterým vyjadřujete své pocity nebo nejrůznější sdělení. Tanec však může být i prostředkem ke společenské zábavě, ale i sportovní disciplínou.

Já a mí spolupracovníci vám nabízíme zajištění základních kurzů tance a společenské výchovy pro mládež, pokračovacích tanečních kurzů, předtaneční výchovy pro deváté ročníky ZŠ, tanečních kurzů na přání,ale i tanečních pro dospělé.


Více

Choreografie

Pomocí choreografie lze nejen přetvářet tanec v umění, ale lze jí využít i k organizování společenských událostí, aranžmá statických poloh, při organizaci pořadových nástupů a podobně.

Nabízím Vám zajištění choreografie tance, módních přehlídek, statických pozic (fotografování), maturitních, pořadových a jiných nástupů.


Více

Konferování

Není žádným tajemstvím, že zdatní rétoři již ve starověku dokázali ovlivňovat vývoj dění a také není žádným tajemstvím, že úspěch vetšiny společenských akcí je závislý na uvaděči čili konferenciérovi.

Nabízím Vám své bohaté zkušenosti pro zajištění úspěchu vašich festivalů, koncertů, komponovaných pořadů, módních přehlídek, plesů či dětských pořadů.


Více

Agenturní činnost

Zajistíme, uspořádáme, zorganizujeme všechny typy společenských, kulturních, soukromých, firemních nebo městských akcí od A až do Z. Neváhejte nás kontaktovat.